Jak zagrać

Wstęp
Aby rozpocząć przygodę w grze Tajemnice Cintry należy złożyć podanie o przyznanie konta. Każdy gracz może posiadać tylko jedno konto do gry, na którym możliwe jest utworzenie tylko jednej postaci.
Postać musi być odgrywana zgodnie z założeniami zawartymi w aplikacji o konto i realiami uniwersum Sagi o Wiedźminie. Osoby przystępujące do zabawy na Tajemnicach Cintry akceptują tym samym regulamin oraz zobowiązują się do jego przestrzegania.

Zakładanie konta
Przed wysłaniem formularza konieczne jest zapoznanie się ze stroną Tworzenie i rozwój postaci. Mile widziane jest także zaznajomienie się z fabułą gry korzystając z materiałów dostępnych w dziale Fabuła.

Po wypełnieniu i wysłaniu aplikacji o konto do gry, ekipa Tajemnic Cintry rozpatrzy ją w ciągu 1-7 dni. Odpowiedź wysyłana jest drogą mailową na adres wskazany w formularzu. Ekipa odpowiadać będzie na każde poważne podanie, niezależnie od podjętej decyzji.
W niektórych sytuacjach Mistrz Gry rozpatrujący aplikację może wrócić do osoby zainteresowanej ze wskazówkami lub poradami, w przypadku kiedy podanie nie jest do końca zgodne z założeniami Tajemnic Cintry lub wymaga dopracowania.

Po pozytywnym rozpatrzeniu podania gracz otrzyma hasło do utworzonego konta. Wyjątkowo dobrze napisane i przemyślane aplikacje mogą być nagradzane Punktami Doświadczenia lub innymi nagrodami przy rozpoczęciu rozgrywki (np. unikatowe przedmioty osobiste, indywidualny wstęp fabularny lub początkowe informacje dodatkowe).

Formularz

Aplikacje przesyłać należy przez poniższy formularz 

lub z zachowaniem jego szablonu z bezpośrednio na adres: uo.tajemnice.cintry@gmail.com