Awatar użytkownika
vilkolak
Lokalizacja: Łódź

25 mar 2017, 03:44

Interakcja z bohaterami niezależnymi

Interakcję z bankierami, sprzedawcami czy innymi bohaterami niezależnymi rozpoczynamy poprzez jednorazowe kliknięcie lewym przyciskiem myszy na daną postać. Kliknięcie rozwinie menu możliwych do wykonania akcji.

cont menu.jpg
cont menu.jpg (40.12 KiB) Przejrzano 1316 razy

----------

System dnia i nocy

Niektórzy bohaterowie niezależni, tacy jak kupcy czy mieszczanie mogą "znikać" z pola widzenia graczy w porach nocnych. Inni natomiast mogą pojawiać się tylko w nocy (pijaczki, złodzieje).
Nocą również wiele niebezpiecznych potworów wychodzi na żer, pojawiając się w okolicach często uczęszczanych miejsc. Samotni, nieprzygotowani i nieuzbrojeni gracze powinni zastanowić się dwa razy, nim opuszczą mury miasta późnym wieczorem.
Doba w grze trwa dokładnie dwie godziny czasu realnego.
----------


Zioła i składniki

Ingrediencje potrzebne do stosowania magii lub alchemii dostępne są na całym świecie. Znaleźć je można w lasach, u podnóży gór, na bagnach, cmentarzyskach.
Zioła może zbierać każdy, wystarczy do tego sztylet. Po odnalezieniu krzaczka z ziołami lub pajęczych sieci, dwukrotnie klikamy na sztylet i wskazujemy na krzak. Z muszli nad wodą możemy uzyskiwać czarne perły, wyławiając je za pomocą wędki.

mandragora.jpg
mandragora.jpg (7.63 KiB) Przejrzano 1300 razy

Składniki do uprawiania trudnych dziedzin, takich jak Okultyzm czy Nasycanie pozyskiwane są zazwyczaj z ciał zabitych potworów.

corpse.jpg
corpse.jpg (26.34 KiB) Przejrzano 1300 razy

Ziół i składników nie można kupować u sprzedawców.

-----------


Opis wyglądu postaci


Opis wyglądu naszej postaci możemy uzupełnić kilkając na ikonę lewego zwoju w paperdollu. W przeznaczonym do tego polu można wprowadzić około tysiąca znaków.

-----------


System śmierci


Gdy zdrowie naszej postaci spadnie do 0, ta utraci przytomność. Stan nieprzytomności trwa do 12 minut. W tym czasie, nasze ciało leży bezwładnie w miejscu, w którym padliśmy, więc każdy je widzi i może je ograbić lub przenieść.
Osoby wyszkolone w uzdrawianiu potrafią cucić nieprzytomnych za pomocą bandaży. Ocucić nieprzytomnego mogą także doświadczeni czarownicy.

----------
  • Kto jest online