Jak zagrać

Wstęp
Aby rozpocząć przygodę w grze Tajemnice Cintry należy złożyć podanie o przyznanie konta. Każdy gracz może posiadać tylko jedno konto do gry, na którym możliwe jest utworzenie tylko jednej postaci.
Postać musi być odgrywana zgodnie z założeniami zawartymi w aplikacji o konto i realiami uniwersum Sagi o Wiedźminie. Osoby przystępujące do zabawy na Tajemnicach Cintry akceptują tym samym regulamin oraz zobowiązują się do jego przestrzegania.
Zakładanie konta
Przed wysłaniem formularza konieczne jest zapoznanie się ze stroną Tworzenie i rozwój postaci. Mile widziane jest także zaznajomienie się z fabułą gry korzystając z materiałów dostępnych w dziale Fabuła.

Po wypełnieniu i wysłaniu aplikacji o konto do gry, ekipa Tajemnic Cintry rozpatrzy ją w ciągu 1-3 dni. Odpowiedź wysyłana jest drogą mailową na adres wskazany w formularzu. Ekipa odpowiadać będzie na każde poważne podanie, niezależnie od podjętej decyzji.
W niektórych sytuacjach Mistrz Gry rozpatrujący aplikację może wrócić do osoby zainteresowanej ze wskazówkami lub poradami, w przypadku kiedy podanie nie jest do końca zgodne z założeniami Tajemnic Cintry lub wymaga dopracowania.

Po pozytywnym rozpatrzeniu podania gracz otrzyma hasło do utworzonego konta. Wyjątkowo dobrze napisane i przemyślane aplikacje mogą być nagradzane Punktami Doświadczenia lub innymi nagrodami przy rozpoczęciu rozgrywki (np. unikatowe przedmioty osobiste, indywidualny wstęp fabularny lub początkowe informacje dodatkowe).

Formularz

UWAGA! W związku z awarią wszystkie aplikacje, z zachowaniem szablonu z formularza, należy wysyłać bezpośrednio na adres mailowy: tcpodania@gmail.com